Prohloubení nabídky dalšího vzdělávání v oblasti zeměměřičství
a katastru nemovitostí ve Středočeském kraji

CZ.1.07/3.2.11/03.0115

Řešitelé projektu

Hlavní řešitel projektu

logo VÚGTK
Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i.
Ústecká 98
250 66 Zdiby
www.vugtk.cz

Partneři projektu

logo SPŠ ZEM
Střední průmyslová škola zeměměřická
Pod Táborem 300
190 00 Praha 9
www.spszem.cz

logo KGK
Komora geodetů a kartografů
Plamínkové 1592/4
140 00 PRAHA 4
www.kgk.cz

Řešitelský tým

Hlavní řešitel
Ing. Jiří DrozdaVÚGTK, v.v.i.jiri.drozda@vugtk.cz720 255 579
Hlavní řešitel partnera
Ing. Jaroslav RůžekSPS Zemruzek@spszem.cz284 821 803
Řešitelé
Ing. Jiří Lechner, CSc.VÚGTK, v.v.i.jiri.lechner@vugtk.cz226 802 330
Ing. Radek MakovecVÚGTK, v.v.i.radek.makovec@vugtk.cz226 802 319
Ing. Jana Zaoralová, PhD.VÚGTK, v.v.i.jana.zaoralova@vugtk.cz226 802 328
Ing. Pavel Hánek, PhD.VÚGTK, v.v.i.pavel.hanek@vugtk.cz226 802 339
Ing. Tomáš VacekVÚGTK, v.v.i.tomas.vacek@vugtk.cz226 802 319
Ing. Michal VolkmannVÚGTK, v.v.i.michal.volkmann@vugtk.cz226 802 336
Ing. Petr PolákVÚGTK, v.v.i.petr.polak@vugtk.cz737 631 931
Ing. Jusuf KaravdičVÚGTK, v.v.i.jusuf.karavdic@vugtk.cz226 802 316
Ing. Václav ŠafářVÚGTK, v.v.i.vaclav.safar@vugtk.cz226 802 350
Ing. Jaroslav Zemek, CSc.VÚGTK, v.v.i.jaroslav.zemek@vugtk.cz226 802 317
Ing. Hana LebedováSPS Zemlebedova@spszem.cz284 827 091
Ing. Jan ŘíhaSPS Zemriha@spszem.cz284 823 470 + 26
Ing. Jana MansfeldováSPS Zemmansfeldova@spszem.cz284 823 470 + 24
Ing. Zuzana MatochováSPS Zemmatochova@spszem.cz284 823 470 + 24
Ing. Jan StaněkSPS Zemstanek@spszem.cz284 823 470 + 26
Ing. Petr LiškaVÚGTK, v.v.i.petr.liska@vugtk.cz226 802 348
Ing. Jana DrtinováVÚGTK, v.v.i.jana.drtinova@vugtk.cz226 802 303